Vakıfbank Destek Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Vakıfbank İhtiyaç Destek Kredisi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Vakıfbank destek kredisini vatandaşlara sunmaya başladı. Vakıfbank üzerinden verilmiş olan destek kredisi ne ne şekilde ve nasıl başvurulacağı ve başvuru formu nasıl doldurulacağı vatandaşlar tarafından sıklıkla sorulan sorular arasında bulunuyor.

Vakıfbank destek kredisini Vakıfbank şubelerinin tamamından başvurulmaz mümkündür bunun yanı sıra müşteri hizmetleri aracılığıyla direkt olarak telefon üzerinden başvuru da sağlanmaktadır. 0 850 222 0 724 numaralı telefon numarası üzerinden direkt olarak iletişim sağlayarak müşteri hizmetleri aracılığıyla krediye başvuru sağlanabilir.  Ayrıca 444 0 724 numaralı telefon numarası üzerinden de aynı şekilde müşteri hizmetleri aracılığıyla krediye başvuru sağlanabilir.

Vakıfbank internet sitesi üzerinden istediğiniz krediye başvuru sağlayabilirsiniz. Burada tarafınızdan istenmekte olan bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması ile birlikte başvurunuz alınmakta ve kısa bir süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlamaktadır. Olumlu veya olumsuz verilen cevapla birlikte Vakıfbank destek kredisi alıp alamayacağını belli olmaktadır.

Şubeler üzerinden yapacağınız başvuru mesai saatleri içerisinde yapılabilecekken internet sitesi veya telefon numaraları üzerinden yapacağınız başvuruda zaman sınırlaması bulunmamaktadır. Günün her saati bu numaralar üzerinden veya internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Pandemi Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Vakıfbank tarafından verilmekte olan pandemi destek kredisi ne başvuru yapabilmek için temel ihtiyaç kredisi kampanyası içerisinde bulunmakta olan bu krediye öncelikle cep telefonunuz ile başvuru yapabilirsiniz. Krediye ilk olarak en basit bir şekilde sms ile başvuru yapılabilmektedir. Sms ile başvuru yapabilmek için ilk olarak DESTEK TCKN HANEGELİRİ yazılmasından sonra 5724 sms göndermeniz gerekmektedir. Gönderilen SMS Kısa bir süre içerisinde Vakıfbank Genel Müdürlük tarafından değerlendirmeye alınmaktadır.

Vatandaşların krediyi alabilme pozisyonlarına göre belirtilen kredi verilmektedir.  SMS içerisinde istenen bilgileri dahilindeki eksiksiz olarak önereceğiniz bilgiler dahilinde tarafımıza kısa bir süre içerisinde bu krediye alıp alamayacağınız ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Sms ile başvuru yapmak istemeyen vatandaşlar direkt olarak Vakıfbank şubelerinden herhangi bir tanesine giderek veya telefon numaraları üzerinden krediye başvuru sağlayabilirler.

Pandemi kredisine başvurabilmek için birtakım şartların yerinde olması gerekmektedir. Vatandaşların bu şartlara uygun olup olmadığı yapılacak olan başvuru esnasında ki sorulacak sorularla anlaşılmaktadır. T.C. kimlik numaranız ve Hane geliri belirtilmesi ile birlikte değerlendirme yapılacaktır. Değerlendirme sonucunda birkaç gün neticesinde tarafınıza bu krediye alıp alamayacağınız belirtilmektedir. Almaya hak kazanan vatandaşlara Vakıfbank tarafından davet gönderilip gerekli prosedürün imzalanmasının akabinde kredi tahsis yapılacaktır. Aynı aile içerisinde bulunan fertler bu krediye ayrı ayrı olarak da başvuru yapabilir. Kredi ayrı ayrı olarak da çıkması mümkün olan bir kredidir.

Vakıfbank Pandemi Kredi Başvurusu Sorgulama?

Vakıfbank pandemi kredisine başvuru yapan vatandaşlar belirli bir süre içerisinde bu kredinin hangi aşamada olduğunu, çıkıp çıkmadığını ve benzeri soruları sormaktadır. Bu soruların tamamına Vakıfbank oldukça pratik bir şekilde yanıt vermektedir. Pandemi kredisi başvurusu sorgulama ekranı üzerinden direkt olarak kredinin hangi aşamada olduğunu, tarafınıza böyle bir kredi verilip verilmediğini anlamaz mümkündür. Bunun yanı sıra VakıfBank telefon numarası üzerinden de direkt olarak bu bilgiye ulaşmanız mümkündür.  444 0 724 telefon numarası üzerinden veya 0 850 222 0 724 telefon numarası üzerinden başvuru yapmış olduğunuz kredinin ne aşamada olduğunu size bu kredinin çıkıp çıkmadığını veya olumsuz cevap alınması durumunda bunun sebebinin ne olduğunu öğrenmeniz mümkündür.

Başvuru yaptığınız tüm krediler de olduğu gibi pandemi kredisi ile ilgili de Vakıfbank şubelerine giderek bilgi almanız mümkündür. Bunun yanı sıra internet sitesi üzerinden de pandemi kredisi ile ilgili başvuru sonucunuz veya yaşamanız ile ilgili aşamaları izleyebilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanmakta olan veya mobil bankacılık kullanmakta olan vatandaşlar başvuru sağlamış oldukları kredi ile ilgili başvuru ne aşamada olduğunu öğrenmeleri direkt olarak kullanıcı adı ve şifrelerini girmesi ile birlikte öğrenebilecekleri bir zeminde hazırlanmıştır. Kredinin olumlu veya olumsuz olması durumunda banka direk olarak başvuru sahibini ayrıca bilgilendirmektedir. Kısa mesaj üzerinden kredinin onaylandığı veya onaylanmadığı ile ilgili bilgilendirme kısa süre içerisinde yapılacaktır.

Vakıfbank Destek Kredisi Başvuru İptali?

Vakıfbank üzerinden yapmış olduğunuz destek kredisi başvurusunu iptal etmeniz gerekmesi durumunda bu mümkündür. Vakıfbank tarafından yapmış olduğunuz başvurular neticesinde tarafınıza tahsilatı yapılmamış olan kredilerin tamamını iptal etmek ücretsiz bir şekilde mümkün olmaktadır. Vakıfbank şubelerine giderek yapmış olduğunuz destek kredisi başvurusunu iptal etmek istediğinizi belirtmeniz ile birlikte müşteri hizmetleri tarafından direkt olarak işleminiz alınacaktır.

 

Vakıfbank şubelerine giderek başvuru iptali yaptırmayacak durumda olan vatandaşlar müşteri hizmetlerinin telefon numarası ile arayarak da bu işlemi gerçekleştirebilirler. 444 0 724 veya 0 850 222 0 724 telefon numaraları üzerinden başvuru yapmış olduğunuz destek kredisinin iptali ile ilgili başvuruyu müşteri hizmetlerine aktarabilirsiniz. Böylelikle değerlendirme aşamasında olan krediniz iptal edilecektir.

 

İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık kullanmakta olan vatandaşlar kendi portalına giriş yaparak başvuru yapmış oldukları tüm kredileri görebilirler. Başvuru değerlendirme süreci devam etmekte olan kredilerin iptal edilmesi mümkün olduğu için bu aşamada iptal edilmesi mümkün olan kredileri görerek iptalini gerçekleştirebilirler. Kredi başvurusu iptalini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Herhangi bir şekilde değişik bir prosedür uygulamadan iptal işleminiz devreye alınacaktır. Onaylanmış olan kredilerde ise durum farklıdır. İşleminiz onaylanmış ve paranız hesabınıza aktarılmışsa günlük faiz üzerinden yapılan işlem neticesinde tarafınızdan bir miktar kesinti yapılacaktır. Durumun bu şekilde kabul edilmesiyle birlikte işlem sağlanacaktır.

Vakıfbank İhtiyaç Destek Kredisi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

 

Vakıfbank ihtiyaç kredileri almak isteyen vatandaşlar gibi destek kredisi almak isteyen vatandaşlar da başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. Bu formu birkaç farklı zeminde doldurmak mümkündür. Bunların ilki Vakıfbank şubelerine giderek destek kredisi başvurusunun doldurulması işlemidir. Burada bulunmakta olan müşteri temsilcisi ile birlikte destek kredisi başvuru formu adım adım doldurulur. Burada birtakım bilgiler istenmektedir. Destek kredisi almak isteyen vatandaşların gelir belgesi ve TC kimlik numarası gibi birtakım belgeler müşteri temsilciliği tarafından istenecektir.

 

Vakıfbank tarafından verilmekte olan ihtiyaç kredilerin tamamında olduğu gibi belirten destek kredisi için de belirli bir formu doldurulması gerekmektedir. Forum birkaç zemin üzerinde doldurulabilir. Bunlardan bir tanesi Vakıfbank şubeleridir. Şube üzerinden dolduracağınız form içerisinde isim soyisim T.C. kimlik numarası ve aile gelirini gösteren birtakım bilgiler yer almaktadır. Bu bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması ile birlikte başvurunuz alınmış olur. Direkt olarak şubeye üzerinden başvuru yapmak istemeyen vatandaşlar internet üzerinden de başvurularını gerçekleştirebilirler benzeri bir formun doldurulması ile birlikte işlem tamamlanmış olur. Aynı şekilde telefon bankacılığı kullanılarak da krediye başvuru yapmak mümkündür 444 0 724 veya 0 850 222 0 724 telefon numaraları üzerinden de verirsin desteklemesine başvuru yapılabilir. Yapılan tüm başvurular aynı şekilde ve birbirine benzemektedir. Yaklaşım olarak 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Onaylanması durumunda hesabınıza paranız direk olarak aktarılır.

hakkında sigortaekstra

Ayrıca Kontrol Edin

Vakıfbank Altın Hesabı

Vakıfbank Altın Hesabı 2022

Vakıfbank altın hesabı yöntemi ile hem gram cinsinden altın satın alabilir hem de düzenli altın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir