Vakıfbank 32 Günlük Faiz Oranı Ne Kadar?

 

Vakıf bank 1954 senesinden bu yana Vakıf kaynaklarının ekonomik açıdan kalkınmasını sağlayan ve bu amaçla kurulan Vakıfbank kurulduğu tarihten bu zamana kadar çağdaş bankacılık yöntemleri ile beraber Türkiye’nin en çok gelişmiş bankaları arasında yer almaktadır. Bununla birlikte ülkemizin de tasarruf alanında gelişim sürecinde de önemli katkılar sağlamaktadır. işte vakıfbank 32 günlük faiz oranları

Vakıfbank 32 günlük 50.000 tl kredi faiz oranları

 • Ana para 50.000 TL
 • Vade 32 Gün
 • Faiz %18

Vakıfbank 32 günlük 75.000 tl kredi faiz oranları

 • Ana para 75.000 TL
 • Vade 32 Gün
 • Faiz %18

Vakıfbank 32 günlük 100.000 tl kredi faiz oranları

 • Ana para 100.000 TL
 • Vade 32 Gün
 • Faiz %18

Vakıfbank bünyesinde verilen bireysel krediler

Vakıfbank mi yesin de verilmiş olan kredilerden İlke taksitli ihtiyaç kredisidir. Bu ihtiyaç kredisi evlilikten eğitime kadar beyaz eşya alım satımından mobilyaya kadar tüm istedikleriniz için müşteriler için gerekli olan nakit para ihtiyacını Vakıfbank bankalarından tahsis etme imkânına sahipsiniz. Vakıfbank bünyesinde müşterilerine verilmiş olan taksitli ihtiyaç kredisinin özellikleri ise şu şekildedir;

Verilmiş olan kredinin 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile beraber aylık veya 3 aylık dönemlerle birlikte değişken taksitlerle de geri ödeme seçenekleri Vakıfbank bünyesinde müşterilerine sunulmuştur.

Belirli ve her ay Düzenli bir geliri olan ticari nitelikli kişiler dışında ve kredi notu olumlu olan gerçek kişilere bu Kredi verilmektedir.

Kredi kullanacak kişiye hayat sigortası yapılmaktadır ve kredi teminat karşılığı müşterilerine kullandırılır.

Vakıfbank bünyesinde verilen ikinci el Taşıt kredileri

Belirlenmiş olan kasko değeri 120000 TL’yi geçen otomobillerde asıl belinin 120 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde yetmiş,

 • 120.001TL-300.000 TL arasında olan kısmı için %50
 • 301.001 TL – 750.000 TL arasında yer alan kısım için %30
 • 750.000 TL – 1.500.000 TL arasında yer alan otomobillerde ise yüzde 20’sine

kadar Vakıfbank müşterilerine Kredi imkanı sunmaktadır.

Bununla beraber belirlenmiş olan otomobil için kasko değeri 120 bin TL ve dahil aynı zamanda Bu değerin altında olan taşıtları ise verilmiş olan Kredi vadesi 48 aydır. 120 bin TL ve 300 bin TL arasında olan taşıtlar için belirlenmiş olan Kredi vadesi 36 aydır. 300.000 TL ve 750 bin TL arasında belirlenmiş olan taşıtlarda ise Kredi vadesi 24 aydır bununla beraber 750.000 TL üzerinde olan taşıtlarda ise VakıfBank’ın belirlemiş olduğu vade 120 ayı geçememektedir. 48 ay kadar vade ile aylık olarak 3 aylık dönemler veya değişken şekilde belirlenmiş olan taksitlerle de Vakıfbank müşterilerine geri ödeme seçenekleri de sunmaktadır.

Her ay belirli ve düzenli bir şekilde geliri olan müşterilere ve istihbaratı olumlu çıkan gerçek kişilere bu Kredi imkanı verilmektedir

Aynı zamanda araç Rehni teminat şeklinde alınmaktadır. Banka olarak gerekli görülmesi durumunda ise buna ayrıca kefalet, gayrimenkul ipoteği döviz tevdiat rehni de banka tarafından talep edilmektedir.

Kredi kullanımında detaylı bilgi için sizlere en yakın şubenize giderek bilgiler alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Bireysel işyeri kredisi

Vakıfbank bünyesinde müşterilerine verilmiş olan bireysel işyeri kredisi ile işyeri açma büro açma dükkan ve mağaza açma gibi durumlarda çekebilme hizmeti alıyorsunuz. Bununla beraber kredinin belirlenecek olan limiti ise ipotek alınacak olan gayrimenkulün değerinin yüzde yetmiş beşi ile sınırlı hale gelmektedir.

Vakıfbank bünyesinde ticari paket sigortası kapsamına alınır.

Sıfır kilometre Taşıt kredileri

Sıfır kilometre taşıt kredisi kapsamında ise müşterilerine 48 aya kadar vade imkanı ile beraber aylık veya 3 aylık ödemelerle ya da değişken taksitlerle birlikte Vakıfbank bünyesinde geri ödeme seçenekleri de sunulmaktadır.

Bununla beraber Kredi’den yararlanmak için ise belirli ve düzenli bir şekilde geliri olan aynı zamanda istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere bu Kredi imkanı verilmektedir. Araç rehni aynı zamanda teminat şeklinde de gösterilmektedir bununla beraber banka tarafından gerekli görülmesi durumunda ise kefalet gayrimenkul ipoteği gibi durumlarda talep edilebilir.

Vakıfbank bünyesinde verilmiş olan kredilerin ise faiz oranları şu şekilde belirlenmiştir;

 

hakkında sigortaekstra1 sigortaekstra1

Ayrıca Kontrol Edin

E- Haciz Nedir? Sorgulaması Nasıl Yapılır?

E- Haciz Nedir? Son senelerde büyük ilerlemeler kaydeden devlet kurumları elektronik uygulamaları kamu işlemlerini hızlı bir şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir