0 850 202 1 202 Numarası Hangi Bankaya Ait

Bankaların kullanmakta olduğu telefon numaraları birbirine çok benzemektedir. Bu sebeple müşteriler kendilerine gelen çağrıların hangi bankalar tarafından iletildiğini tam bir şekilde anlayamamaktadır. Müşteriler kullanmakta oldukları bankalarla iletişime geçmek istemekte iken kendilerine kampanya iletmek için aramakta olan bankalar ile görüşmek istememektedir. Bu sebeple kendilerine gelen çağrıların hangi bankalar tarafından geldiğini telefona cevap vermeden bilmek istemektedir.  0 850 202 1 202 numarası hangi bankaya ait sorusu bu sebeple sorulmaktadır.

 

 Vakıf Katılım Bankası Müşteri İletişim Merkezi

 

0 850 202 1 202 numarası Vakıf katılım müşteri iletişim merkezine ait bir numaradır. Vakıf katılım müşteri iletişim merkezi 7 gün boyunca sizlere 24 saat boyunca hizmet sağlamaktadır. Belirtilen telefon numarası üzerinden şubelerden veya ATM’lerden yapılabilecek neredeyse tüm işlemler bu noktada telefon numarası üzerinden sağlanabilmektedir. Üstelik burada almış olduğunuz hizmetlerin tamamı ücretsizdir.

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Numarası

 

Vakıf katılım üzerinden hizmet almakta olan müşteriler zaman zaman telefon üzerinden iletişim kurmak isteği içerisindedir. Böyle bir durumda 0 850 202 1 202 telefon numarası üzerinden günün her saati banka ile iletişim kurmanız mümkündür. Birçok işlemi müşteri hizmetleri ile çözmeniz mümkün olacaktır. Hizmetlerin bir kısmına müşteri hizmetlerine bağlanmadan da çözüm sunulmaktadır. Hizmetlerin diğer bir kısmına veya istediğiniz tüm hizmetleri canlı müşteri hizmetleri yardımı ile birlikte erişebilirsiniz. Veya herhangi bir konu ile ilgili bilgi almanızda ayrıca bu telefon numarası üzerinden mümkündür.

 

0 850 202 1 202 Ücretli Mi?

 

0 850 202 1 202 numarası üzerinden yapmış olduğunuz görüşmeler tamamen ücretsizdir. Banka bu noktada sizlerden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Kullanmakta olduğunuz operatör üzerinden konuşma süresi ve dakika ücreti bakımından değerlendirme yapılmaktadır. Bunun dışında banka tarafından sizlerden alınmakta olan veya talep edilmekte olan bir ücret olmayacaktır.

 

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla İBAN Numarası Alma

 

Gün içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı IBAN numaranı da erişmeniz gerekebilir.  Böyle bir durumda iban numaranızı herhangi bir yere not almamanız durumunda Vakıf katılım müşteri hizmetlerini arayarak iban numaranızı talep edebilirsiniz. İstemeniz durumunda müşteri hizmetleri aracılığıyla veya dijital yardım aracılığıyla veya da tarafınıza gönderilecek kısa mesaj ile birlikte IBAN numaranız size ulaştırılacaktır. Bu hizmette diğer tüm hizmetler gibi tamamen ücretsizdir. İban numaranızı temin etmeniz için şubelere gitmeye veya internet bankacılığı ile IBAN öğrenmenize gerek bulunmayacaktır.

 

Vakıf Katılım Mobil Bankacılık

 

Vakıf Katılım Bankası mobil bankacılık hizmeti sunması ile birlikte oldukça büyük bir hizmet vermektedir. Sunulan hizmet doğrultusunda bankadaki yoğunluk oldukça azaltılmış ve ayrıca müşterilerin almak istemekte oldukları hizmet hızlı bir şekilde verilmektedir. Mobil bankacılık günün her saatinde verilmekte olan bir hizmettir. Günün belirli saatlerinde değil istediğiniz her an ve her zaman günün her saatinde istediğiniz ve dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Mobil Bankacılık Kullanılarak Katılım Hesabı Açma

 

0 850 202 1 202 numarasını arayarak herhangi bir katılım hesabı açma talebinde bulunabilirsiniz. Dolar katılım hesabı, Euro katılım hesabı, altın katılım hesabı veya Türk Lirası katılım hesabı gibi hesapların açılım işlemleri bu telefon numarası üzerinden ücretsiz bir şekilde yapılabilir. Üstelik bu hat üzerinden açmış olduğunuz hesaplardaki paralarınız ve çeşitli değerlerimizin takibin ile gene mobil bankacılığı kullanarak yapabilirsiniz.

hakkında sigortaekstra

Ayrıca Kontrol Edin

E- Haciz Nedir? Sorgulaması Nasıl Yapılır?

E- Haciz Nedir? Son senelerde büyük ilerlemeler kaydeden devlet kurumları elektronik uygulamaları kamu işlemlerini hızlı bir şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir