Odeabank Kredi Kartı ve Bank’o Kredi Kartı Başvurusu 2021

Odeabank Kredi Kartı ve Bank’o Kredi Kartı Başvurusu, yurt dışı ve yurt dışı peşin alış verişlerinde kullanılabilen, güvenli bir şekilde internette alış veriş fırsatı sağlayan “ nakit avans” ve “ taksitli avans” ürünleri ile nakit ihtiyaçlarınızı uygun oranlarla çözüm sunan, ayrıca kullanıcılarına sürpriz kampanyalar sağlayan ve senelik kart ücreti olmayan bir kredi kartı türüdür. Ayrıca Bank’O kredi kartı;

Odeabank Kredi Kartı

 • Söz konusu olan bu kart için senelik üyelik kart ücreti alınmamaktadır
 • Uygun oranlarla taksitli avans ve nakit avans şansından faydalanabilirsiniz
 • Bank’O kredi kartının ek kartı ile ailenizi de Odeobank ailesine dahil edebilirsiniz. Ayrıca 5 adet ek kart çıkartma hakkınızda bulunuyor.

Ayrıca Odeabank çok avantajlı farklı farklı kredi kartları da sunmaktadır. Odeabank kredi kartı başvurusu bir kaç farklı yollarla yapılmaktadır. Banka müşterilerine çok avantajlı kredi kartı çeşidi sunuyor. Bankanın kredi kartı başvuruları şu şekildedir;

 • Çağrı merkezi aracılığı ile Odeabank kredi kartı başvurusu için bankanın telefon bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Çağrı merkezi yani telefon bankacılığı ile kredi kartı başvurusu için 444 8 444 numaralı telefondan arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • İkinci başvuru şekli ise bankanın resmi internet sitesi üzerinden Odeabank kredi kartı başvurusu yazdıktan sonra başvuru yaparken izlenecek yollar su şekildedir;
  • Bankanın kredi kartı başvuru için belirtilen iki adresten birini seçip giriş yapmalısınız
  • Daha sonra ekranda açılan sayfa üstünden banka tarafından talep edilen başvuru yapacak kişiye ait bilgileri doğru bir şekilde girilmesi gerekir. Bankanın istediği belgeler ise;
   • Odeabank kredi kartı başvurusu, Bank’O kredi kartı başvurusu yapacak kişinin T.C kimlik numarası
   • Başvuru da bulunacak bireyin güncel cep telefonu numarası
   • En sonda açılan sayfada görülen güvenlik kodu bilgisi yazılı ak
  • Bu sıraladığımız işlemler tamamlandığı zaman hızlı başvuru da tamamlanmış oluyor.

Bankaya kredi kartı başvuruları farklı yollarla yapılmaktadır. Onları da başlıklar halinde teker teker anlatalım.

Banka şubelerine giderek Odeabank kredi kartı başvurusu

Bankanın her şehirde bir çok şubesi yer almaktadır. Odeabank kredi kartı başvurusu için evinize en yakın olan şubeye giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Bank’O kredi kartı başvurusu için her hangi bir şubeye gidip size banka görevlileri tarafından verilen başvuru formlarını doldurduktan sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra banka sizin başvurunuzu inceldikten sonra, kredi kartı alabilmeniz için yeterli şartları yerinize getirdiğiniz taktirde kartınızı taktım edecektir.

Odeabank Private Cart Başvurusu;

Odeabank private kart bankanın özel müşterileri için sunulan özel bir kredi kartıdır. Bu karta başvuru yapmak isteyen müşteriler ise 0 212 275 84 44 telefon numarasını arayarak başvuruda  bulunabilirler. Söz konusu olan bu karta başvuru yapmanın bir diğer yolu ise Odeabank şubelerine giderek yapılıyor.

Odeabank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank ek kart müracaatı yapmak için başvuru yapılacak  yerler şu şekildedir;

 • Bankanın şubesine şahsen giderek
 • Bankaya ait olan 444 8 444 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak
 • Bankanın resmi internet sitesinden yararlanarak
 • Bankanın mobil bankacılık sistemi üzerinden

Yukarda saydığımız seçeneklerden her hangi  birini seçip ek kart başvurusu yapabilirsiniz.  Bankanın sunduğu ek kart esas kartınıza bağlı olarak çıkarılmaktadır. Bu sebepten dolayı da ek kart limiti, esas kart sahibi tarafından belirleniyor.

Odeabank  Kredi Kartı Başvurusu Mesajla

Odeabank  kredi kartı başvurusu mesajla da kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. SMS yoluyla kredi kartı başvurusu yapmak için izlemeniz gereken yolları sırasıyla aşağıda yazalım;

 • Cep telefonunuzun kısa mesaj uygulamasına girin
 • Bank’O kredi kartı başvurusu yapacaksanız eğer cep telefonunuzdan mesaj yazma iz gerekenler şu şekildedir;
  • İlk olarak BANKO yazın
  • Daha sonra bir boşluk bırakıp kredi kartı başvurusu yapacak kişinin TC kimlik numarası yazılır
 • Kredi için hazırladığınız kısa  mesaj 8444’e SMS olarak gönderilir.

Odeabank kredi kartı başvurusu sorgulama

Bankanın sunduğu kredi kartlarından her hangi birine başvuru yaptıktan sonra da Odeobank kredi kartı başvurusu sorgulama yapmak için bankanın resmi internet sitesine giriş yapmalısınız. Daha sonra karşınıza çıkan sayfadan “ Kredi Kartları” yazan kısma basınız. Ardından “ Başvuru sorgulama” yazan kısmı seçiniz. Karşınıza çıkan sayfada istenilen bilgileri doğru bir şekilde doldurunuz. Kredi kartınızın başvurusunu sorgularken istenilen bilgiler ise şu şekildedir;

 • Odeabank kredi kartı başvurusu yapan kişiye ait olan TC kimlik numarasını
 • Karta başvuru yapan bireye ait olan güncel cep telefonu numarası
 • Bilgileri doldurduğunuz sayfada bulunan güvenlik kodu

Yukarda saydığımız bilgiler doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, Odeabank kredi kartı başvuru sorgulama işleminizin durumunu buradan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu işlemler sonrasında kredi kartınız eğer kuryeye verildiyse onun hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Bu işlemin yanı sıra, Odeabank kredi kartı başvurusu sorgulama işlemini yapmak için 444 8 444 numaralı telefondan arayarak ya da Odeabank şubelerine şahsen gidermekte kredi kartınızın durumunun ne aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenmek için bir başka yöntem işe mobil bankacılık yanda internet bankacılığı sistemleri üzerinden de Odeabank kredi kartı başvurusu sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartına başvuru yapmasına rağmen başvuruş kabul edilmeyen insanların borçlarının bulunması durumunda ya da findeks puanın 800 altında olması, kişisel bilgilerinde bir eksiklik olması ve kart limitinin gelirini çok aşması durumunda başvurular kabul edilmiyor. Peki kredi kartı başvurusu sonucu ne zaman belli oluyor?

Kredi kartı başvuru sonucu yaklaşık olarak 1 aya yakın bir süre içerisinde sonuçlanıyor. Kredi kartınızın limit arttırma ve azaltma işlemleri için de mobile bankacılık ve internet bankacılığı sistemleri üzerinden kolay bir  işlemler ile  gerçekleştiriliyor. Kredi borcunuz varsa eğer bunu yapılandırma işlemi için de şubeye gitmek gerekiyor. Bankanın size en yakın şubesine giderek borç yapılandırması en uygun biçimde yapılıyor. Ayrıca kredi kartı almaktan vazgeçen bireyler kartları onaylanmadan önce iptal hakkını kullanabiliyorlar.

Kredi kartı çıkartınız ve internet üzerinden alis veriş yapmak istiyorsunuz ama kartınız kapalı nasıl açtırabilirsiniz. Bunu için izlenecek olan yolları adam adım yazalım;

 • İlk olarak 444 8 444 müşteri numarasını arayın.
 • Ardından müşteri hizmetlerinin yapılan yönlendirmeler uyarınca önce 2 sonra yine 2 rakamını tuşlayın

Bu iki işlemi yaptığınız zaman kredi kartınız internet alış verişleri için açılmış oluyor. Eğer kredi kartınız ile internetten alış veriş yapmak istemiyorsanız yani kredi kartınızın internet alış verişini kapatmak için yukarda yazdığımız işlemleri aynı şekilde uygulamanız gerekiyor.

Odeabank kredi Başvurusu Yap

Odeabank’ın nakit hazır adı altında 60 aya varan veda imkanları ile kredisi kampanyası bulunmaktadır. Odeabank kredi başvurusu yap için internet bankacılığı ya da Odeabank mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu yapabilmek için kimlik kartınız yanınızda olması gerek.

Odeabank kredi başvurusu yap için bankanın üzerinden yapacağınız krediler için bankanın bazı koşulları bulunmaktadır. Bu koşulları sağlayan insanlar kredi başvurusunda bulunabilir. Kredi başvurusun da bulunmak isteyen insanların kredi puanlarının 1200 ve üstünde olması ve kara listede olmamaları koşulu aranıyor. Ayrıca kredi başvurusu yapacak olan kişinin TC vatandaşı olup 18 yaşından büyük olması gerekir.

Odeabank kredi başvurusu, banka şubeleri üzerinden, müşteri hizmetlerini arayarak, SMS yoluyla ve internet bankacılığı sistemi üzerinden yapılmaktadır.

Banka şubesine giderek yapacağınız kredi başvurusu için, şubeye evrak teslim etmeniz gerekiyor. Banka tarafından verilen başvuru formunu doldurup, TC kimlik belgeniz ve gelir belgeniz ile kredi onayına görebiliyorsunuz. Odeabank kredi başvurunuz onaylandığı zaman aynı gün içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz.

Nakit para çekmek istiyorsanız, SMS ile başvuru yapabilmek için cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına NAKİT yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazıp daha sonra 8444’e mesaj atmanız yeterli olacak. Kredi başvurusu sonucunuz ise 5 dakika içinde kısa mesaj ile tarafınıza bildiriliyor.

Kredi başvurusunu müşteri hizmetleri yoluyla başvuru yapmak için de 444 8 444 numaralı telefonu arayarak da başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden kredi başvurusu yapmak için;

Eğer bankanın müşterisi değilseniz, Odeabank’ın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka müşterisi olalar ise internet bankacılığına giriş yaparak online şekilde kredi başvurusu yapabiliyorlar. Başvuru yapılan kredilerden onay alınması halinde, bankanın şubesine gitmeye gerek kalmadan onay alan kredinizi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca banka 10 bin lira kredi çekenlere 60 ay vade fırsatı sunuyor.

Odeabank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu için;

Bankanın iktiyac kredisine başvuruda bulunmak için; krediyi almaya hakkınız olup olmadığını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne KREDIM yazıp daha sora bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 8444’e SMS atın ve krediniz olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirmeye alınıyor. Eğer krediniz onay alırsa size kısa mesaj ile onay mesajı gelecek.

Odeabank Müşteri Hizmetleri

İstediğiniz her yerden 444 8 444 ya da 0850 222 84 44 telefon numaralarını arayarak Odeabank müşteri hizmetleri ile istediğiniz an, dilediğiniz yerden bankacılık işlemleriniz için destek alabiliyorsunuz.

Odeabank müşteri hizmetlerini kullanmak için müşteri hizmetlerine özel olarak bir şifre almanız da gerekmiyor. Kart numaranız ve şifreniz ile ya da kimlik bilgileriniz ve güvenlik sorularına doğru şekilde cevap vererek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Herkese kredi kartı

Banka kredi kartı başvurusu yapan herkese kredi kartı veriyor. Fakat kredi kartını almanız için bankanın sunmuş olduğu koşulları yerine getirmeniz gerekiyor. Kredi kartına başvuru yaptığınız zaman başvurunuzun onaylanması için öncelikle kartınızın harcamalarını ödemeniz için belli bir geliriniz olmak gerekiyor ve kredi puanınızı belli bir oranda olması gerekiyor. Bu koşulları yerine getirmediğiniz taktirde kredi kartı başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanır. Kredi puanınız yüksek olması içinde banka ile yapılan alışverişler de düzenli bir şekilde ödeme yapmanız gerekiyor. Ne kadar düzenli ödeme yaparsanız puanınız o kadar çok artar.

Odeabank Banka Kartı Başvurusu

Odeabank banka kartı başvurusu bankanın sunduğu Bank’O banka kartı ile yurt içinde bankanın ATM’lerinde ve diğer ATM’lerden, ayrıca yurt dışında Maestro ve Electron logolu bütün ATM’lerden para çekebilir ve nakit para taşıma ihtiyacı durmadan yurtiçi ve yurtdışında Electron ve Maestro kart kabul eden bütün işyerlerinde alış veriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca;

 • Vadesiz ya da vadeli hesap işlemleri
 • Para yatırma ve para çekme işlemleri
 • Havale ve EFT işlemeleri
 • Eğer turkcell faturalı kart kullanıyorsanız faturanızı ödeyebilir ve hattınıza TL yükleyebilirsiniz.

Banka kartınızın şifre değiştirme işlemleri için de bankanın ATM’lerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca banka hesabınızda bulunan bakiyenizide öğrenmek çok kolay. Kartınızda buluna bakiyenizi öğrenmek için BAKIYE yazıp müşteri numaranız ile birlikte 8444’e kısa mesaj atabilirsiniz, istediğiniz her zaman bakiye bilginizi öğrenebilirsiniz.

Banka kartınızın şifresini almak için şu yolları izlemeniz gerekir;

 • Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne SIFRE yazıp boşluk bırakıp 4 haneli Yeni şifrenizi yazıp boşluk yazıp kartınızın son 4 hanesini ve arkasında bulunan 3 haneli numarayı yazdıktan sonra 8444’ e kısa mesaj atabilirsiniz
 • Şifrenizi değiştirmenin bir diğer yöntemi ise 444 8 444 Odeabank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz
 • Bir diğer yöntem ise bankanın mobil bankacılık sistemi üzerinden
 • En son yöntem olarak da internet bankacılığı sistemi üzerinden yapabilirsiniz

 

 

 

 

 

 

 

 

hakkında sigortaekstra1 sigortaekstra1

Ayrıca Kontrol Edin

E- Haciz Nedir? Sorgulaması Nasıl Yapılır?

E- Haciz Nedir? Son senelerde büyük ilerlemeler kaydeden devlet kurumları elektronik uygulamaları kamu işlemlerini hızlı bir şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir