İng Bank Teknosa Kredisi Başvurma

Uzun seneler önce alışveriş mağazaları senetle satış yapmaktayken şimdilerde bankalar ile yapılan anlaşmalar neticesinde kredi vererek satış gerçekleştirmektedir. Teknosa ile ING Bank arasına yapmış anlaşma çerçevesinde verilmekte olan kredi ile birlikte Teknosa mağazalarından istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Teknosa üzerinden yapılacak alışverişleri neticesinde ING Bankası tarafından verilmekte olan krediye ne şekilde başvurulduğu ve hangi koşullarda bu kredinin verildiği merak ediliyor.

 

Teknosa Kredisi Ne Nasıl Başvurulur

 

Teknosa tarafından verilmekte olan ING Bankası ile birlikte yapılan anlaşma çerçevesinde krediye başvuru son derece basittir. 2229 numaralı hatta kimlik numaranızı SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Başvuru yapmanız da birlikte bir onay SMS tarafınıza gönderilecektir. Bu aşamadan sonra yapılması gereken Teknosa mağazalarında ING hizmet noktasında ki size ait olan kimliğinizin doğrulanmasıdır. Evrakların dijital ortamda tamamlanması ile birlikte sadece yapılması gereken mağaza içerisinde bir evrakı dijital olarak imza atılması kalmaktadır. Böylelikle Teknosa kredisine başvuru tamamlamış olur.

AYRICA BAKINIZ : ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır Ve İng Bank Kart başvurusu Sorgulama

Teknosa Kredi Veriyor Mu?

 

Teknosa bankalar ile yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde kredi sağlıyor. Vermiş olduğu kredi şu an için 500 TL ile 25000 TL arasında verilmektedir. Kredi 36 aylık vadeli bir şekilde sunulmaktadır. İhtiyaç kredisi kapsamında verilmekte olmasından dolayı 36 ay üzerinde bir taksitlendirme olmayacak. Birçok banka ile anlaşması bulunan Teknosa en büyük ve kapsamlı anlaşmasını ING Bankası ile yapmış bulunuyor. Teknosa mağazalarında yapacağınız alışverişleri 500 TL ile 25000 TL arasında bir kredi ING Bankası tarafından sunuluyor. Üstelik Faiz oranında diğer ihtiyaç kredileri nazaran son derece düşük.

Ing Bankası’ndan Teknosa Kredim Neden Çıkmıyor

 

Teknosa üzerinden yapacağınız alışverişleri taksitlendirme uygulamak istemeniz durumunda bankalar üzerinden müracaat etmeniz gerekir. Bazı vatandaşlar tarafından yapılan başvurular kabul edilmekte iken bazı vatandaşların yapmış oldukları başvurular reddedilir. Başvuru yapan kişinin geliri yeterli olmaması durumunda veya kredi notunun kafi olmaması durumunda bu kredi onaylanmayacaktır. Yani normal bir şekilde bankadan çekmiş olduğunuz ihtiyaç kredisinde size olumsuz cevap gelmeye ihtimallerinin sebepleri burada da geçerlidir.

 

Teknosa Cep Telefonuna Taksit Yapıyor Mu?

 

Teknosa üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde taksit yapmanız mümkün. Üstelik sadece cep telefonuna değil bilgisayara tablete ve benzeri tüm elektronik eşyalara Teknosa taksit yapmaktadır. Taksit işlemi ING Bankası üzerinden yapılmaktadır.  Yani taksit ödemelerinizi ING Bankası’na yapmaktasınız. Sepetiniz içerisinde telefon bulunması durumunda ve bu telefonun 3500 TL nin üzerinde olması halinde 3 ay taksitlendirme işlemi yapılabilir. Sepetinizde bilgisayar olması durumunda ve bunu taksitlendirmek istemeniz durumunda 12 ay vadeli bir şekilde bu alışverişi tamamlayabilirsiniz. Alışveriş kredisi ING tarafından tahsil edilmektedir ve başvuru neticesinde olumlu olan vatandaşlara sunulur. Kredi notunda olumsuzluk olan veya ödenmemiş bir faturanızın bulunması halinde maalesef kredi tarafınıza çıkmayacaktır.

 

Ing Bank Teknosa Alışveriş Kredisi Kimlere Çıkar

 

ING Bank ile Teknosa arasında yapılmış olan anlaşma çerçevesinde verilmekte olan kredi belirli bir kitleye verilir. Yani her başvuran vatandaş bu krediyi alamaz. Öncelikle bu krediye almak isteyen vatandaşlar başvuru yapmaları gerekmektedir. Teknosa mağazaları içerisinde bulunan alışveriş ekranları üzerinden ING Bankası’na direkt olarak bağlantı kurularak müşterinin başvurusu iletilir. Başvurunun olumlu karşılanması neticesinde kredi tarafınıza tahsil edilir ve istediğiniz ürünü temin edebilirsiniz. Bankanın her ürüne vermiş olduğu taksit oranı farklıdır. Aynı zamanda bazı ürünlere faizsiz bir şekilde taksitlendirme yapmaktayken bazı ürünlerin faiz bir şekilde taksitlendirme yapıldığı görülür. 3 ay ile 36 ay arasında bir taksitlendirme mümkündür.

 

Ing Bank Teknosa Alışveriş Kredisi Nasıl Kullanılır

 

Internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde veya Teknosa mağazalarında direkt olarak yapmak istediğiniz alışverişlerde bu krediyi kullanmanız mümkündür. Bu krediye kullanmak isteyen vatandaşlar özellikle bir sepet oluşturması gerekir. Oluşturulan sepet aşamasının geçilmesinden sonra ödeme aşamasında alışveriş kredisini anlaşmalı bankalardan bir tanesinden tercih etmek gerekir.  Bu bankalar arasında ING Bankası’nın tercih edilmesinin aşamasından sonra başvuruyu tamamla tuşuna basılarak seçtiğiniz ING Bankası üzerinden giriş yapılır ve krediniz onaylanır. Siparişinizi de Bu doğrultuda en kısa sürede tarafınıza gönderilir. Bazı özel durumlarda bu kredi onaylanmaz. Bu tamamen müşteri ile alakalı olan özel durumlardan dolayı kredinin onaylanmaması gibi bir durum söz konusu olabilir.

 

Alışveriş Kredisi İçin Kredi Puanı Kaç Olmalı

 

Belirtilen alışveriş kredisini kullanabilmek için belirli bir kredi puanını olması gerekir.  0 ile 699 puan aralığında 1 puanın bulunması durumunda bu sizin riskli olduğunuz anlamına gelir ve bu doğrultuda kredi tarafınıza verilmez.  İstediğiniz krediye kefil veya ipotek göstermek istemeniz durumunda bu sefer puanınız 700 ile 1099 arasında olacaktır ve böyle bir durumda banka sizi değerlendirmeye alabilir. Kredi puanı 1100 ile 1499 arasında olan vatandaşların Teknosa üzerinden ING Bankası dahilinde Kredi almalarında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Teknosa Alışveriş Kredisi Limiti Ne Kadar

 

Teknosa üzerinden yapacağınız alışverişleri taksitlendirme yapmanız mümkündür. Bu taksit için en düşük olarak 3 ay şekilde bir taksitlendirme yapabilirsiniz. ING Bankası tarafından tarafınıza sunulan en yüksek taksit seçeneği ise 36 ay olarak belirlenmiştir. 3 ay ile 36 ay arasında istediğiniz miktarda bir taksitlendirme yapabilirsiniz. ING Bankası ile Teknosa arasında yapılmış olan anlaşma çerçevesinde minimum 500 TL’lik alışverişlerinize taksitlendirme imkanı yapılır. Maksimum olarak ise 25 bin TL’lik bir limitle Teknosa üzerinden ING Bankası aracılığı ile alışveriş yapmanız mümkün olacaktır. Bu şartlar ve koşullar altında vatandaşlar ve müşteriler bu imkandan faydalanabilirler. ING Bankası diğer mağazalar ile de anlaşmalı bir şekilde bir takım krediler sunmaktadır.

hakkında sigortaekstra

Ayrıca Kontrol Edin

E- Haciz Nedir? Sorgulaması Nasıl Yapılır?

E- Haciz Nedir? Son senelerde büyük ilerlemeler kaydeden devlet kurumları elektronik uygulamaları kamu işlemlerini hızlı bir şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir