ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır Ve İng Bank Kart başvurusu Sorgulama

Son zamanlarda oldukça cazip imkanlar ve fırsatlar sunmak da olan ING Bank kredi kartı sahibi olmak isteyen oldukça fazla sayıda müşteri bulunmaktadır.  Bu sebeple ING Bank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır şeklinde oldukça fazla soru sorulmaktadır.  ING Bank tarafından sunulmakta olan birçok kredi kartına oldukça basit ve kolay adımlarla birlikte başvuru yapmak mümkündür.

ING Bank Kredi Kartı Almak İçin Neler Gerekli

 

ING Bank kredi kartına sahip olabilmek adına ilk olarak 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. 18 yaşının altında olan bireylerin kredi kartı alması mümkündür. Fakat böyle bir durumda kredi kartı sözleşmesine aile bireyleri tarafından imzalanması gerekmektedir.

 

İkinci bir şart ise kredi notu olarak bilinmekte olan bankalar tarafından yapılan değerlendirmede riskli seviyede olmamak gerekmektedir.

 

Belli bir limitin üzerinde kredi kartı talep edilmesi durumunda banka sizlerden gelir belgesi talep etmektedir. Böyle bir durumda gelir belgesini ibraz edebilme şartı aranmaktadır.

 

 ING Bankası İnternet Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

 

 

ING Bankası’na ait olmakta olan kredi kartlarına internet sitesi üzerinden başvurmanız mümkündür. ing.com.tr adresi üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.  Site içerisinde bir form bulunmaktadır ve bu formu doldurmanız istenmektedir formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması doğrultusunda kredi kartı başvurunuz alınmaktadır.

 

Site içerisinde açılan formda ilk olarak T.C. kimlik numaranızı tam ve doğru bir şekilde girmeniz istenmektedir. Bunun akabinde cep telefonu numaranızı tam ve eksiksiz olarak girmeniz şartı aranmaktadır. Belirtilen iki işlem yapılmasından sonra site üzerinde bulunmakta olan doğrulama kodunu ilgili hane içerisinde girerek devam tuşuna basmanız gerekir.

 

Bu işlemlerin yapılmasından sonra bir sonraki aşamada telefonunuza gelen doğrulama kodunun kutu içerisinde girilmesi olacaktır. Doğru bir şekilde girilen kodla birlikte bir sonraki hane açılacaktır. Burada iletişimde kalmak istediğinize dair olan bir bilgilendirme bulunmaktadır ve e-posta adresinizi girilmesi istenmektedir.

 

Bu işlemlerin tamamlanmasının akabinde hemen banka kredi başvurunuzun olumlu veya olumsuz olup olmadığı tarafınıza site üzerinde iletilecektir.

 

ING Bank Mobil Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

 

Daha önceden ING Bank müşterisi iseniz kullanmakta olduğunuz Mobil Şube üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. buradan Hangi kredi kartını talep ettiğinizi belirtmeniz ile birlikte tarafınıza kısa süre içerisinde cevap verilecektir.

 

ING Bank Kredi Kartı Başvurum Neden Onaylanmıyor

 

ING Bank üzerinden çeşitli yöntemlerden bir tanesini deneyerek yapmış olduğunuz kredi kartı başvuruları olumlu veya olumsuz değerlendirilebilir.  Kredi başvurusu olumsuz değerlendirilen vatandaşlar bu konunun sebebini araştırmaktadır. Bunun için birkaç sebep bulunmaktadır;

 

  • * Kredi kartı başvurusu yapıldığı esnada herhangi bir faturanın bulunmaması
  • * Herhangi bir bankadan dolayı icralık olmanız
  • * Maliye vergi ve daha diğer birçok seçenek üzerinden borcunuzun bulunup bulunmadığı

 

Konularının değerlendirmesi akabinde kredi kartı başvurunuz ret edilebilir.

 

ING Bank Kredi Kartına Müşteri Temsilcisi Yardımı İle Başvuru

 

ING Bank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanarak da başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun için telefon üzerinden belirtili adımların tam ve doğru bir şekilde atılması gerekmektedir. Ayrıca müşteri hizmetleri tarafından sizden istenmekte olan bilgi ve belgelerin tamamını eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerekir.

 

Şube Üzerinden ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

 

Direkt olarak ING Bank şubelerine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Internet üzerinden veya müşteri hizmetleri aracılığıyla tarafımızdan istenmekte olan bilgiler banka şubelerinde direkt form doldurmak üzerine sizlerden talep edilmektedir. Gene aynı şekilde burada bilgilerin tam ve eksiksiz bir şekilde söylenmesini belirtilmesi gerekmektedir. Formunun doldurulmasından kısa bir süre sonra kredi kartı başvurunuz olumlu ve olumsuz olması tarafınıza iletilecektir.

 

ING Bank Kredi Kartım Nerede

 

ING Bank kredi kartı başvurunuz olumlu değerlendirilmesi neticesinde kartınızı basılarak direkt olarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir. Kartınızın takibini ayrıca yapmanız da mümkündür. Kredi kartınızın basılması akabinde kargoya verilecektir. Bu aşamada kargo takip numarası direk olarak tarafınıza SMS olarak iletilir.  SMS in tarafınıza ulaşmaması durumunda 0 850 222 0 600 numaralı müşteri hizmetleri numarasından kuryeye direkt olarak ulaşmanız mümkündür.

 

ING Bank Kredi Kartını Kimler Alabilir

 

ING Bank tarafından verilmekte olan kredi kartını alabilmek için yasal yaş sınırı bulunmaktadır.  Bu yaş sınırı 18 olarak belirlenmiştir. Banka bazı özel kredi kartı kampanyaları çerçevesinde bu yaş sınırını daha aşağı çekebilir. Veya 18 yaşının altındaki bir vatandaş ailesi tarafından yazılı beyan izni olduğu sürece kredi kartı alabilir.

 

ING Bank Kefilsiz Kredi Kartı

 

ING Bankası üzerinden alacağınız kredi kartlarında herhangi bir şekilde kefil talebi bulunmamaktadır.  Birçok banka kredi kartı başvurusu yapmakta olan vatandaşlara kefil şartı sunmaktadır. Fakat ING Bankası herhangi bir şekilde kredi kartı başvurusu yapmakta olan vatandaşlardan kefil talep etmemektedir.

ING Bank Kredi Kartıyla Bonus Kazanma

 

ING Bankası tarafından tarafınıza sunulmuş olan kredi kartları ile yapmış olduğunuz alışverişler ve nakit çekim işlemleri sonrasında bir takım bonuslar kazanmaktasınız. Genel olarak standart bir şekilde verilmekte olan bonuslar bazı kampanyalar ile birlikte olabilmektedir.  Örneğin banka yakıt kampanyası veya giyim sektörü ile ilgili bir kampanya yapmış olması durumunda oldukça cazip farklı bonus kampanyaları tarafınıza sunulur.  Kampanyaya katılım sağlayan müşteriler bu bonuslardan faydalanır.

Kredi Kartı Borcumu Ödemezsem Ne Olur

 

ING Bankası tarafından tarafınıza verilmiş olan kredi kartlarında veya farklı bankalarda verilmiş olan kredi kartları ile yapmış olduğunuz alışverişlerini ödemesini zamanda yapmanız durumunda bir takım yaptırımlar sizi bekler. Kredi kartı borcunuzu veya ekstrenizin ödememesi durumunda 3 ay boyunca banka takibine girmiş olursunuz. Tarafımıza iletilen tekliflerin kabul edilmemesi ve borcun ödenmemesi durumunda icra takibi başlatılmaktadır. Bu süreç sonrasında artık banka ile aranızda bir iletişim kalmayacaktır ve icra dairesi üzerinden borcunuzu ödemek zorunda kalırsınız.

ING Bankası Kredi Kartı Kampanyaları

 

ING Bankası neredeyse her gün farklı bir sektör ile anlaşma sağlayarak birçok promosyon imkanı sağlamaktadır. Böylece ING Bankası müşterileri oldukça karlı alışverişlere imza atar. Gerek ürün üzerinde yapılan indirimler gerek ise daha sonradan kullanılmak üzere tarafınıza verilmekte olan bonuslar sizlere iletilecektir.

 

ING Bankası Kredi Kartı Nakit Avans

 

ING Bankası tarafından tarafınıza gönderilmiş olan kredi kartlarıyla nakit avans çekmeniz de mümkündür. Direkt olarak bankamatik üzerinden veya internet üzerinden talep etmiş olduğunuz ihtiyaç kredilerine 36 ay vadeli bir şekilde ING Bankası kredi kartları aracı ile almanız mümkün olacaktır. Kredi ödemesi hesabınıza ekstra olarak yansır ve limitinizden düşürülür. Hızlı ve daha cazip kredi imkanı Böylelikle müşterilere sormuş olmaktadır.

hakkında sigortaekstra

Ayrıca Kontrol Edin

E- Haciz Nedir? Sorgulaması Nasıl Yapılır?

E- Haciz Nedir? Son senelerde büyük ilerlemeler kaydeden devlet kurumları elektronik uygulamaları kamu işlemlerini hızlı bir şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir