Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma (Güncel)

Bankalarla iletişime geçirmek istediği zaman uzun süre bekleme süreleri karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple direkt olarak ne şekilde bağlanabileceği çeşitli yöntemlerle araştırılmaktadır. Denizbank müşterisi olarak müşteri hizmetlerine direk bağlanmanın bir takım yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemlerin takip edilmesi ile birlikte bankaya direkt olarak erişim sağlanır.

 

Denizbank Telefon Bankacılığı

 

Direkt olarak Denizbank müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız 0 850 222 0 800 veya 444 0 800 numaralı telefonlardan bankayı arayarak erişim sağlayabilirsiniz. Buradan direkt olarak müşteri hizmetleriyle konuşmaz mümkün olacaktır.

 

Bu noktada ilk olarak karşınıza bir telesekreter açılacaktır. Burada telesekreter size T.C. kimlik numaranızı tuşlamamız isteyecektir. Daha sonra bankamatik kartının son 4 tanesinin suçlaması ile birlikte 5-5-0 tuşlarının tuşlamasıyla direkt olarak müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkün olacaktır. Aralarda banka tarafından sizlere rutin bilgilendirmeler yapılacaktır. Bu bilgilendirmeleri dinlemek istemiyorsanız direk olarak belirtilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisinin bağlanma hızı aradığınız sıradaki işlem yoğunluğuna göre değişiklik sağlayacaktır.

Müşteri hizmetleri ile görüşmenizin daha hızlı olması sadece şüpheli işlem gerçekleştiğinde olmaktadır. Bu kısım için sizi banka ayrı bir şekilde yönlendirmektedir. Her hangi bir şüpheli işlem girişimi fark etmeniz durumunda bu adımların dışında direk olarak bankaya erişmeniz mümkün olacaktır.

 

 

denizbank.com.tr Adresinden Müşteri Hizmetlerine Ulaşma

 

Telefonla çok fazla uğraşmak istemeyen müşteriler internet sitesi üzerinden de istedikleri işlemi yapabilirler. İnternet bankacılığı üzerinden çeşitli işlemlere müsaade edilebilmektedir. Bu işlemleri herhangi bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanma ya gerek kalmadan yapmak mümkündür.

 

 • *  Para yatırma
 • * Para çekme
 • * Havale-Eft
 • *Fast işlemleri
 • * Fon alış satışı öğrenme
 • * Kredi başvurusu
 • * Kredi ödemesi
 • * IBAN bilgisi öğrenme
 • * Hesap bakiyesi öğrenme
 • * Taksitli nakit avans
 • * Borç bilgisi öğrenme
 • * Kredi kartı başvurusu
 • * Kredi kartı limit arttırma
 • * Şifre işlemleri

Bankanın internet bankacılığı üzerinden vermiş olduğu hizmetler arasında bulunmaktadır. Bu hizmetlerden herhangi birini kullanmak istemeniz durumunda müşteri hizmetlerine bağlanmadan internet bankacılığını kullanarak direkt olarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi Telefondan Aramalıyım

 

Belirtilen telefon numaraları üzerinden işlem yaptırmak istemeniz durumunda kesinlikle kendi telefonunuz üzerinden arama gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kendi telefonun üzerinden arama gerçekleştirilmemesi durumu da birtakım teyit olarak İşlemlerin yapılması şartı bulunmaktadır. Bu işlemler oldukça uzun sürebilen işlemlerdir. Bu sebeple bankaya kendi vermiş olduğunuz telefon numaraları üzerinden erişim sağlamanın halinde herhangi bir sorun ve sıkıntı olmadan erişim sağlayabilirsiniz. Herkes sadece kendi işlemleri ile ilgili bankaya erişim sağlayabilir. Yani aynı ev içerisinde yaşıyor olsanız dahi bir başkası ile ilgili bankacılık işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün değildir.

Mail İle İletişim Kurma

Bankaya ihtiyaç duymanız durumunda mail ile de ulaşmanız mümkündür. Evrak gönderimi gerekmesi durumunda veya benzeri bir talep veya şikayet durumunda bankaya site içerisinde bulunmakta olan mail adresi üzerinden ulaşmanız mümkündür. Gönderim sağlanan mailin değerlendirmeye alınmasıyla birlikte size geri dönüş sağlanacaktır.

hakkında sigortaekstra

Ayrıca Kontrol Edin

E- Haciz Nedir? Sorgulaması Nasıl Yapılır?

E- Haciz Nedir? Son senelerde büyük ilerlemeler kaydeden devlet kurumları elektronik uygulamaları kamu işlemlerini hızlı bir şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir