444 0 123 Numarası Hangi Bankaya Ait

Ülkemizde hizmet vermekte olan birçok banka bulunuyor. Bu bankalar çeşitli zamanlarda çeşitli kampanyaları ve duyuruları tarafımıza iletmek üzere telefonlarımız üzerinden bizi arıyorlar. Sürekli olarak kullanmakta olduğumuz bankalara ait olan telefon numaralarını bilmekteyken bazı numaraların hangi bankalara ait olduğunu bilememekteyiz. Böyle durumlarda bu numaraların hangi bankalara ait olduğunu internet üzerinden araştırmaktayız. 444 0 123 numarası hangi bankaya ait sorusu da bu nedenle sorulan sorulardan bir tanesidir.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi

 

Tarafımıza 444 0 123 tarafından bir çağrı gelmesi durumunda sizi arayan banka Kuveyt Türk Katılım Bankasıdır. Banka tarafınıza çeşitli sebeplerden dolayı ulaşmak isteyebilir.  Hesabınızda uygunsuz bir hareket olması durumunda veya tarafında bir kampanya iletilmesi ile ilgili bir bilgilendirme sağlanması halinde veya da tarafımızın daha önceden yapmış olduğunuz bir başvuru ile ilgili konu ile ilgili ne çeşit bir yönlendirme olacağı ile alakalı olarak tarafınıza bir çağrı gelebilir.

Çağrının gelme sebebi kampanyaların iletilmesi ise dilemeniz halinde bu iletileri ret edebilirsiniz. Bankaya direkt olarak ulaşarak kampanyalarla ilgili çağrı ve mesajların tarafınızı iletilmesini istemediğinizi net bir şekilde belirtebilirsiniz.

 

444 0 123 Hangi Bankanın Çağrı Merkezidir

 

444 0 123 numarası Kuveyt Türk katılım Bankası’na ait olmakta olan bir çağrı merkezidir. Hizmet saati bulunmamaktadır. Haftanın 7 günü günün 24 saati banka tarafınıza mobil bankacılık üzerinden hizmet vermektedir. Bankacılık işlemlerinin birçoğunu bu numara üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Bankanın kampanyalarından faydalanabilmek için veya bilgi alabilmek adına veya da çeşitli işlemleri yapabilmeniz için bu numarayı kullanmanız mümkündür. Bu numaranı kullanılması banka tarafından ücretlendirilmektedir.

 

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri

 

Kuveyt Türk müşteri hizmetleri size günün 24 saat hizmet verir. Günün her saatinde para gönderme işlemleriniz, para alma işlemleriniz, altın ve döviz alım satımı işlemleriniz, yatırım işlemleriniz ve benzeri tüm işlemleriniz müşteri hizmetleri aracılığı ile yapılabilir. Artık birçok işlem için bankaya gitmeden Mobil bankacılık üzerinden hizmet alabilirsiniz.

 

Kuveyt Türk Müşteri Numarası Öğrenme

 

Mobil bankacılık işlemlerinde kullanılması ile birlikte Kuveyt Türk müşteri numarası öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için hiçbir şekilde bankaya gitmeniz ve bu konu ile ilgili ekstra vakit geçirmeniz gerekmez. Kuveyt Türk mobil bankacılık dışında aynı zamanda internet bankacılığını kullanarak da bu işlemleri hemen hepsini kesintisiz bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet üzerinden alacağınız hizmet de kesinlikle ekstra bir ücret gerektirmemektedir. Tam tersine bankalarda talep edilen en düşük işlem ücretleri internet üzerinden talep edilmektedir. Havale ücretleri veya EFT ücretleri direk banka şubelerinde oldukça yüksektir.

 

Kuveyt Türk Mobil Bankacılık İban Numarası Öğrenme

 

Mobil bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile birlikte oldukça sıkıntılı birçok işlem çözebilmektedir. Örneğin günün çeşitli saatlerinde Kuveyt Türk hesabınıza ait olmakta olan IBAN numarasına ulaşmamız gerekebilir. Böyle bir durumda direkt olarak Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayarak bu konu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. 444 0 123 numarasını arayarak Iban numaranızı günün her saatinde kısa mesaj olarak tarafınıza iletilmesini isteyebilirsiniz.

hakkında sigortaekstra

Ayrıca Kontrol Edin

E- Haciz Nedir? Sorgulaması Nasıl Yapılır?

E- Haciz Nedir? Son senelerde büyük ilerlemeler kaydeden devlet kurumları elektronik uygulamaları kamu işlemlerini hızlı bir şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir